Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

Everyday chair

Krzesło Mistrz Bruno Munari twierdził, że na świecie „więcej jest krzeseł niż osłów”. Po co więc narysować kolejne krzesło? Jest już wiele dobrych krzeseł, niektóre złe, niektóre wygodne, inne trochę mniej. Tak więc wyobrażając sobie przedmiot, który uciekałby z dowolnego stylu, opowiadając krótką historię, wyrywając uśmiech, pomyślano o krześle Everyday. Ciekawe, że bez rozróżnienia na wyznanie czy pochodzenie, każdy dzień z satysfakcją siada na białym ceramicznym krześle ... Jego figlarny charakter staje się zaproszeniem do siedzenia i relaksu.

Nazwa Projektu : Everyday chair, Nazwisko projektanta : Federico Traverso, Imię klienta : MYYOUR.

Everyday chair Krzesło

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.