Magazyn Design
Magazyn Design
Wazon Podświetlany

Ampoule

Wazon Podświetlany Kropla światła, archetypowa i czysta forma, która w swoim dynamicznym pędzie opowiada o wyjątkowym wierszu prezentu kwiatowego. To inspirująca myśl o gigantycznym wazonie na pojedynczy kwiatek, designerskim elemencie, który charakteryzuje każdą przestrzeń swoją prostotą, opowiadając magię jej historii.

Nazwa Projektu : Ampoule, Nazwisko projektanta : Federico Traverso, Imię klienta : Myyour.

Ampoule Wazon Podświetlany

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.