Magazyn Design
Magazyn Design
Galeria Handlowa

Adagio Townplaza

Galeria Handlowa Opierając się na sąsiedzkim stylu życia, projekt został dostosowany tak, aby jak najlepiej odpowiadał potrzebom ludzi. Jest pomyślany jako dobrze wyważone miejsce dla rodzin, więc każdy może się nim cieszyć. Posiada główny plac, na którym większość interakcji ma miejsce w ciągu dnia na parterze, drugie piętro zaprojektowane z myślą o zdrowiu, modzie i urodzie oraz trzecie piętro z barem i restauracjami, które ożywają od 14:00 do północy. Jednym z głównych aspektów jest to, że 90% jednostek ma bezpośredni widok z dowolnego miejsca. Parking jest również przez to zoptymalizowany, ponieważ miejsca zajęte w dzień są wolne w nocy.

Nazwa Projektu : Adagio Townplaza, Nazwisko projektanta : Adagio Townplaza, Imię klienta : HAUS INMOBILIARIA SA.

Adagio Townplaza Galeria Handlowa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.