Magazyn Design
Magazyn Design
Płytki Podłogowe

REVICOMFORT

Płytki Podłogowe REVICOMFORT to wyjmowana podłoga wielokrotnego użytku. Szybka i łatwa aplikacja. Gotowy do użycia. Idealny do przebudowy. W jednym produkcie łączy w sobie właściwości techniczne płytek porcelanowych pełnoziarnistych, korzyści ekonomiczne wynikające z oszczędności czasu, uproszczonego układania, łatwość przemieszczania się i ponownego wykorzystania w różnych przestrzeniach. REVICOMFORT można wykonać w kilku kolekcjach Revigrés: różne efekty, kolory i powierzchnie.

Nazwa Projektu : REVICOMFORT, Nazwisko projektanta : Revigres, Imię klienta : Revigres.

REVICOMFORT Płytki Podłogowe

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.