Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Barowy

Par 789232

Stół Barowy Stół barowy Par 789232 został zainspirowany zasadami projektowania organicznego i naturą, projekt stołu barowego został stworzony przez algorytm parametryczny wykorzystujący numer 789232 jako zarodek do stworzenia formy, dlatego projekt nosi nazwę Par 789232. Ogólnie jest to nowoczesny projekt o wyjątkowej formie i kształcie, nadający się zarówno do użytku komercyjnego, jak i domowego.

Nazwa Projektu : Par 789232, Nazwisko projektanta : Ivan Mickewicz, Imię klienta : Ivan Mickewicz.

Par 789232 Stół Barowy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.