Magazyn Design
Magazyn Design
Biurko

Divax

Biurko Divax to nowe biurko zaprojektowane przez Sahara Bakhtiari Rad i stworzone przez Amirhossein Javadian, o specjalnym i niepowtarzalnym designie. Różni się od innych typów biurek, ponieważ tworzy nowe miejsce pracy, które przyciągnie pracowników i zwiększy zaufanie biznesowe. Mała recepcja to więź między pracownikiem a klientami. Pracownicy mogą położyć kilka roślin na biurku, aby zwiększyć poziom tlenu w miejscu pracy i zmniejszyć zanieczyszczenie.

Nazwa Projektu : Divax, Nazwisko projektanta : Sahar, Imię klienta : Novin Tarh Arsh Ashian(DIVAX)Co..

Divax Biurko

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.