Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

La Chaise Impossible

Krzesło Atrakcyjny, czysty design. „Niemożliwe krzesło” stoi tylko na dwóch nogach. Jest lekki; 5 do 10 kg. Jednak mocny, aby obsługiwać do 120 Kgrs. Jest prosty w produkcji, piękny, wytrzymały, trwały, nierdzewny, bez śrub i gwoździ. Jest modułowy dla kilku pozycji i różnych zastosowań, dzieło sztuki, kołysze się, jest zabawne, całkowicie nadające się do recyklingu i przyjazne dla środowiska, wykonane z litego drewna i rur aluminiowych, zaprojektowane tak, aby służyło wiecznie. (Konstrukcja może być wykonana z różnych materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, metale lub beton w miejscach publicznych. Siedzisko z tkaniny lub skóry)

Nazwa Projektu : La Chaise Impossible, Nazwisko projektanta : Enrique Rodríguez "LeThermidor", Imię klienta : LeThermidor.

La Chaise Impossible Krzesło

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.