Magazyn Design
Magazyn Design
Toaleta Dla Psów

PoLoo

Toaleta Dla Psów PoLoo to automatyczna toaleta, która pomaga psom w spokojnym kupowaniu, nawet gdy na zewnątrz jest kiepska pogoda. Latem 2008 roku, podczas wakacji pod żaglami z trzema rodzinnymi psami, wykwalifikowana żeglarz Eliana Reggiori opracowała łódkę PoLoo. Wraz ze swoją przyjaciółką Adnan Al Maleh zaprojektowała coś, co nie tylko poprawi jakość życia psom, ale także poprawi jakość życia tych właścicieli, którzy są w podeszłym wieku lub niepełnosprawni i nie mogą wyjść z domu w okresie zimowym. Jest automatyczny, nie pachnie i jest łatwy w użyciu, do przenoszenia, do czyszczenia i idealny dla osób mieszkających w mieszkaniach, dla właścicieli kamperów i łodzi, hoteli i kurortów.

Nazwa Projektu : PoLoo, Nazwisko projektanta : Eliana Reggiori and Adnan Al Maleh, Imię klienta : PoLoo.

PoLoo Toaleta Dla Psów

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.