Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy

Papillon

Stolik Kawowy Papillon to rzeźbiarski, ale funkcjonalny stolik kawowy, który w łatwy i elegancki sposób rozwiązuje użytkowanie stołu i przechowywanie lub układ książek i czasopism. Pojedynczy, płaski element łączy się w strukturę przestrzenną, którą można dowolnie umieszczać pod szklanym blatem, tworząc w ten sposób nachyloną przestrzeń magazynową, która zawsze porządkuje zawartość w luźnym porządku. Puste elementy podtrzymujące przywołują liście i otwierają książki w przypadkowej harmonii, która tylko subtelnie zmienia się poprzez gromadzenie się w nich lektur.

Nazwa Projektu : Papillon, Nazwisko projektanta : Oliver Bals, Imię klienta : bcndsn.

Papillon Stolik Kawowy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.