Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

Tekant

Krzesło Tekant to nowoczesne krzesło ze względu na materiały, z których jest wykonane i sposób działania konstrukcji. Jego istota pochodzi z geometrycznego połączenia strategicznego przeglądu konstrukcji, tworząc geometryczną grę trójkątów, co czyni Tekant wysoce wytrzymałym krzesłem. Zastosowano tapicerkę z metakrylanu, aby wyrazić wrażenie lekkości i wizualnej wyrazistości, czyniąc konstrukcję głównym elementem krzesła. Tekant może bawić się różnymi kolorami konstrukcji i metakrylowej tapicerki, dzięki czemu możesz stworzyć własną kombinację krzeseł Tekant.

Nazwa Projektu : Tekant, Nazwisko projektanta : Sebastian Dominguez Enrich, Imię klienta : Dominguez Sanz + Enrich.

Tekant Krzesło

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.