Magazyn Design
Magazyn Design
Kompozytowy Instrument Muzyczny

Celloridoo

Kompozytowy Instrument Muzyczny Celloridoo to nowy instrument muzyczny, który składa się z instrumentu smyczkowego takiego jak wiolonczela i Didgeridoo, prostego australijskiego instrumentu dętego. Celloridoo jako akordofon, na którym gra się smyczkiem, jest nastrojony w kwintach, zaczynając od A3, następnie D3, G2, a następnie C2 jako najniższy ciąg. Druga część instrumentu jako aerofon jest osadzona na klawiszu C, który nadaje się do wielu rodzajów muzyki. Ta część jest odgrywana za pomocą stale wibrujących ust, aby wyprodukować dron, używając specjalnej techniki oddychania zwanej oddychaniem okrężnym.

Nazwa Projektu : Celloridoo, Nazwisko projektanta : Aidin Ardjomandi, Imię klienta : Aylin Design.

Celloridoo Kompozytowy Instrument Muzyczny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.