Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja Z Japońskimi Kotletami

Saboten Beijing the 1st

Restauracja Z Japońskimi Kotletami To japońska sieć restauracji z kotletami „Saboten”, pierwsza flagowa restauracja w Chinach. Deformacja naszej tradycji i dobra lokalizacja są niezbędne, aby kultura japońska była łatwiejsza do zaakceptowania przez obce kraje. Tutaj, patrząc na przyszłe wizje sieci restauracji, stworzyliśmy projekty, które staną się użytecznymi podręcznikami podczas ekspansji do Chin, a także za granicą. Wtedy jednym z naszych wyzwań było właściwe zrozumienie „japońskich obrazów”, które preferują obcokrajowcy. Skupiliśmy się głównie na „tradycyjnej Japonii”. Dokładamy wszelkich starań, aby to uwzględnić.

Nazwa Projektu : Saboten Beijing the 1st, Nazwisko projektanta : Aiji Inoue, Imię klienta : Saboten.

Saboten Beijing the 1st Restauracja Z Japońskimi Kotletami

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.