Magazyn Design
Magazyn Design
Oświetlenie Miejskie

Herno

Oświetlenie Miejskie Wyzwaniem dla tego projektu jest zaprojektowanie oświetlenia miejskiego dostosowanego do środowiska Teheranu i atrakcyjnego dla mieszkańców. Inspiracją dla tego światła była Wieża Azadi: główny symbol Teheranu. Produkt ten został zaprojektowany tak, aby oświetlać otoczenie i ludzi ciepłym strumieniem światła oraz stworzyć przyjazną atmosferę za pomocą różnych kolorów.

Nazwa Projektu : Herno, Nazwisko projektanta : Mohsen Noroozi, Imię klienta : egg plus.

Herno Oświetlenie Miejskie

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.