Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa Wisząca

Golden cuboids

Lampa Wisząca Złote prostopadłościany od Gobo są wykonane z myślą o harmonii. W tym projekcie centralne miejsce zajmują polyhédrons, tensegrity i golden ratio. jest kluczem do piękna i pewnej konsystencji znalezionej w sile złotych prostopadłościanów. To zawieszenie urządzenia działa na systemie koła pasowego. Może przybierać wiele różnych form, które filtrują promienie światła, a tym samym mogą ubrać pokój w cienie oraz czyste i różnorodne linie. Czystość i rozświetlenie potęguje lekkość zastosowanych materiałów.

Nazwa Projektu : Golden cuboids, Nazwisko projektanta : Nicolas Brevers,, Imię klienta : Gobo.

Golden cuboids Lampa Wisząca

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.