Magazyn Design
Magazyn Design
Biurko Wielofunkcyjne

Portable Lap Desk Installation No.1

Biurko Wielofunkcyjne Ta przenośna instalacja na biurko nr 1 została zaprojektowana, aby zapewnić użytkownikom przestrzeń roboczą, która jest elastyczna, wszechstronna, skoncentrowana i uporządkowana. Biurko jest wyjątkowo kompaktowym rozwiązaniem do montażu na ścianie i można je przechowywać płasko przy ścianie. Biurko wykonane z bambusa jest wyjmowane ze wspornika ściennego, co pozwala użytkownikowi używać go jako biurka na kolanie w różnych miejscach w domu. Biurko zawiera również rowek w górnej części, który może służyć jako stojak na telefon lub tablet, aby poprawić komfort użytkowania produktu.

Nazwa Projektu : Portable Lap Desk Installation No.1, Nazwisko projektanta : Liyang Liu, Imię klienta : Yois design.

Portable Lap Desk Installation No.1 Biurko Wielofunkcyjne

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.