Magazyn Design
Magazyn Design
Szalik

Sirin and Alkonost - the Keepers of life

Szalik Oryginalna kompozycja tradycyjnych rosyjskich mitologicznych obrazów, Sirin i Alkonost, jest wydrukowana na 100% jedwabnych chustach (serigrafia, 11 kolorów). Sirin została obdarzona magicznymi cechami ochronnej natury, piękna, szczęścia. Alkonost to Bird of Dawn kontrolujący wiatr i pogodę. „Na Morzu Oceanu, na wyspie Buyan, rośnie wilgotny, mocny dąb.” Od dwóch ptaków, budujących swoje gniazdo w Dębie, rozpoczęło się nowe życie na Ziemi. Drzewo Życia stało się symbolem życia i , chroniąc dwa ptaki, symbol dobrego, dobrego samopoczucia i rodzinnego szczęścia.

Nazwa Projektu : Sirin and Alkonost - the Keepers of life, Nazwisko projektanta : Ekaterina Ezhova, Imię klienta : Katja Siegmar.

Sirin and Alkonost - the Keepers of life Szalik

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.