Magazyn Design
Magazyn Design
Komoda

Labyrinth

Komoda Labirynt firmy ArteNemus to komoda, której architektoniczny wygląd podkreśla meandrująca ścieżka forniru, przypominająca ulice w mieście. Niezwykła koncepcja i mechanizm szuflad dopełniają jej dyskretny zarys. Kontrastowe kolory forniru klonowego i czarnego hebanu, a także wysokiej jakości wykonanie podkreślają ekskluzywny wygląd Labyrinth.

Nazwa Projektu : Labyrinth, Nazwisko projektanta : Eckhard Beger, Imię klienta : ArteNemus.

Labyrinth Komoda

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.