Magazyn Design
Magazyn Design
Pierścionek I Zawieszka

Natural Beauty

Pierścionek I Zawieszka Kolekcja Natural Beauty powstała jako hołd dla puszczy amazońskiej, dziedzictwa nie tylko Brazylii, ale całego świata. Ta kolekcja łączy piękno natury ze zmysłowością kobiecych kształtów, w których biżuteria kształtuje i pieści kobiece ciało.

Nazwa Projektu : Natural Beauty, Nazwisko projektanta : Gabriel Juliano, Imię klienta : Gabriel Juliano.

Natural Beauty Pierścionek I Zawieszka

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.