Magazyn Design
Magazyn Design
Kolczyk

Night Light

Kolczyk Pomysł na fosforyzującą biżuterię, która świeci i świeci w ciemności, został zainspirowany bioluminescencją ryb głębinowych. Te gatunki ryb żyją w głębinach oceanu i nawet w całkowitej ciemności stają się widoczne i atrakcyjne dla płci przeciwnej dzięki swojej tajemniczej zdolności do oświetlania się. Dzięki temu wyjątkowemu dziełu ma dać kobietom możliwość błyszczenia nawet w nocy.

Nazwa Projektu : Night Light, Nazwisko projektanta : Gabriel Juliano, Imię klienta : Gabriel Juliano.

Night Light Kolczyk

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.