Magazyn Design
Magazyn Design
Szklanki Do Wody I Spirytusu

Primeval Expressions

Szklanki Do Wody I Spirytusu Szklanki kryształowe w kształcie jajka z ukośnym szlifem. Prosta kropla szklistej cieczy, naturalna soczewka, zamknięta w żywych kryształowych kieliszkach, które radośnie kołyszą się na ich okrągłości, zachowując jednocześnie stabilność dzięki przemyślanemu ułożeniu materiałów. Ich bujanie tworzy relaksującą i zabawną atmosferę. Okulary dyskretnie przylegają do dłoni, gdy są trzymane. W symbiozie z miękko zaprojektowanymi, ręcznie robionymi podstawkami z orzecha lub ksylitu - starożytnej tarcicy. Uzupełnieniem są tace w kształcie elipsy z orzecha włoskiego na trzy lub dziesięć szklanek oraz tacka na przekąski. Tace są obrotowe dzięki ich gładkiemu eliptycznemu kształtowi.

Nazwa Projektu : Primeval Expressions, Nazwisko projektanta : Mateja Krasovec Pogorelcnik, Imię klienta : Stories Design.

Primeval Expressions Szklanki Do Wody I Spirytusu

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.