Magazyn Design
Magazyn Design
Sklep Z Ubraniami Dla Dzieci

PomPom

Sklep Z Ubraniami Dla Dzieci Postrzeganie części i całości składa się na geometrię, łatwo identyfikowalną, kładącą nacisk na sprzedawane produkty. Trudności w akcie twórczym potęgowała duża belka, która rozbijała przestrzeń, już o niewielkich wymiarach. Opcja pochylenia sufitu, mając referencyjne wymiary witryny sklepowej, belki i tylnej części sklepu, była początkiem remisu do reszty programu; obieg, wystawa, lada serwisowa, kredens i magazyn. W przestrzeni dominuje neutralny kolor, przerywany mocnymi kolorami, które wyznaczają i porządkują przestrzeń.

Nazwa Projektu : PomPom, Nazwisko projektanta : Albertina Oliveira, Imię klienta : Albertina Oliveira - Arquitectura Unipessoal Lda.

PomPom Sklep Z Ubraniami Dla Dzieci

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.