Magazyn Design
Magazyn Design
Kolumna Teleskopowa

Uni-V

Kolumna Teleskopowa Minimalistyczny styl z eleganckim brzmieniem, „Uni-V” to teleskopowa kolumna zaprojektowana dla nieruchomości z panoramicznym widokiem. Wykonane z aluminium, które poprawia jego atrakcyjność i stabilność. Ma odpowiednie wymiary, a jego wewnętrzna kolumna nie tylko nadaje się do obrotu o 360 °, ale także umożliwia ergonomiczną regulację wysokości. Z górnymi przegubami mechanicznymi, które zapewniają całkowitą swobodę ruchów dla płynności podczas obserwacji. Do montażu wewnętrznego lub zewnętrznego, jego projekt tworzy styl dla nowoczesnego wystroju.

Nazwa Projektu : Uni-V, Nazwisko projektanta : Jessie W. Fernandez, Imię klienta : VISIMAXI.

Uni-V Kolumna Teleskopowa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.