Magazyn Design
Magazyn Design
Collier

Eves Weapon

Collier Broń Ewy wykonana jest z 750-karatowego różowego i białego złota. Zawiera 110 diamentów (20,2 ct) i składa się z 62 segmentów. Wszystkie mają dwa zupełnie różne wyglądy: w widoku z boku segmenty mają kształt jabłka, w widoku z góry widać linie w kształcie litery V. Każdy segment jest podzielony na boki, aby uzyskać efekt sprężynowania przytrzymującego diamenty - diamenty są utrzymywane tylko przez napięcie. To korzystnie podkreśla świetlistość, blask i maksymalizuje widoczny blask diamentu. Pozwala na niezwykle lekki i przejrzysty design pomimo rozmiaru naszyjnika.

Nazwa Projektu : Eves Weapon, Nazwisko projektanta : Britta Schwalm, Imię klienta : Brittas Schmiede.

Eves Weapon Collier

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.