Magazyn Design
Magazyn Design
Interaktywna Instalacja Artystyczna

Pulse Pavilion

Interaktywna Instalacja Artystyczna Pawilon Pulse to interaktywna instalacja, która łączy światło, kolory, ruch i dźwięk w wielozmysłowym doświadczeniu. Na zewnątrz jest to proste czarne pudełko, ale wchodząc do środka, zanurzamy się w iluzji, jaką tworzą razem diody LED, pulsujący dźwięk i żywa grafika. Kolorowa tożsamość wystawy jest tworzona w duchu pawilonu, z wykorzystaniem grafiki wnętrza pawilonu i niestandardowej czcionki.

Nazwa Projektu : Pulse Pavilion, Nazwisko projektanta : József Gergely Kiss, Imię klienta : KJG Design.

Pulse Pavilion Interaktywna Instalacja Artystyczna

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.