Magazyn Design
Magazyn Design
Logo

Kaleido Mall

Logo Kaleido Mall zapewnia liczne miejsca rozrywki, w tym centrum handlowe, deptak i promenadę. W tym projekcie projektanci wykorzystali wzory kalejdoskopu z luźnymi, kolorowymi przedmiotami, takimi jak koraliki czy kamyczki. Kalejdoskop pochodzi od starogreckiego καλός (piękny, piękny) i εἶδος (to, co widać). W konsekwencji różnorodne wzorce odzwierciedlają różne usługi. Formy nieustannie się zmieniają, co pokazuje, że Galeria stara się zaskakiwać i fascynować odwiedzających.

Nazwa Projektu : Kaleido Mall, Nazwisko projektanta : Dongdao Creative Branding Group, Imię klienta : Kaleido Mall.

Kaleido Mall Logo

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.