Magazyn Design
Magazyn Design
Logo

Mr Woo

Logo Pan Woo ma podwójne znaczenie: pierwsza intencja to przyrzeczenie samorealizacji, odzwierciedlone w zen. Innym aspektem jest ogólne podejście do życia, takie jak „dokonywanie (właściwych) wyborów”. W tym duchu wybiera się to, co lubi. Mr Woo daje ludziom wrażenie urzeczywistnienia siebie, pewności siebie, wykształcenia, kultury i humoru. W rezultacie powstał Pan Woo, maskotka, która jest zabawna, pewna siebie i błyskotliwa. Mr Woo przypomina ludziom o wycinaniu fok - tradycyjnej formie sztuki wywodzącej się z Chin - wyrażającej chińską estetykę i kulturę.

Nazwa Projektu : Mr Woo, Nazwisko projektanta : Dongdao Creative Branding Group, Imię klienta : Mr. Woo.

Mr Woo Logo

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.