Magazyn Design
Magazyn Design
Buty Do Biegania

Kateem

Buty Do Biegania Lekkie buty do biegania w terenie, które wykorzystują innowacyjne materiały i techniki produkcji, ale także bazują na tradycyjnym know-how, aby stworzyć nowe wrażenia z biegania. Cholewka jest wykonana z półsztywnych paneli przypominających rozciągliwy egzoszkielet - solidnego, wodoodpornego i oddychającego. Ma podnosek z włókna węglowego i precyzyjnie zdefiniowane strefy flex. Tradycyjne sznurowanie można łatwo regulować, przypominająca skarpetę wewnętrzną wkładkę i niestandardowa wkładka drukowana w 3D gwarantują idealne dopasowanie. Podeszwa środkowa jest cienka i ma zmienne wstawki z bieżnika. Stopy są dobrze chronione i podparte, dzięki czemu biegacze mogą osiągać lepsze wyniki.

Nazwa Projektu : Kateem, Nazwisko projektanta : Florian Seidl, Imię klienta : Florian Seidl.

Kateem Buty Do Biegania

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.