Magazyn Design
Magazyn Design
Wystrój Restauracji

RICO Spanish Dining

Wystrój Restauracji Powszechna koncepcja to „tradycyjny i nieoczekiwany”, innymi słowy „tradycja i nieprzewidywalność”. A stosunek to „tradycja 8: nieprzewidywalna 2”. Wspólnie z naszym klientem ustaliliśmy tę zasadę (stosunek) i osiągnęliśmy pomyślny wynik. Mimo tworzenia różnych scen w jednej restauracji udało nam się stworzyć poczucie jedności. Łącząc egzotyczne uczucia z oryginałów i naszych współczesnych projektów prowadzi do tego rezultatu.

Nazwa Projektu : RICO Spanish Dining, Nazwisko projektanta : Aiji Inoue, Imię klienta : RICO Spanish Dining.

RICO Spanish Dining Wystrój Restauracji

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.