Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Wystawy

Mercedes-Benz Russia

Projekt Wystawy Główną ideą estetycznej koncepcji stoiska Mercedes-Benz Russia SAO jest obraz krętej drogi. Wyraża się to przerywanymi liniami torów na podłodze, suficie i ścianach budki. Koncepcyjnie integruje wszystkie części stoiska i organizuje trajektorię chodzenia odwiedzających po stoisku.

Nazwa Projektu : Mercedes-Benz Russia, Nazwisko projektanta : Viktor Bilak, Imię klienta : EXPOLEVEL.

Mercedes-Benz Russia Projekt Wystawy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.