Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa Wisząca

Vector equilibrium

Lampa Wisząca Vector Equilibrium to wiszące i modułowe oświetlenie z systemem kół pasowych. Jasność jest kontrolowana przez modulację. Kulisty szklany wazon służący jako przeciwwaga może zawierać różne elementy dekoracyjne. W swojej rozwiniętej formie projekt przekształca się w sześciokąt. Zakontraktowany przekształca się w dwudziestościan. W obu przypadkach żarówka jest umieszczona pośrodku oświetlenia i zapewnia dobre proporcje. Oświetlenie można wysłać w piramidalnym opakowaniu.

Nazwa Projektu : Vector equilibrium, Nazwisko projektanta : Nicolas Brevers,, Imię klienta : Gobo.

Vector equilibrium Lampa Wisząca

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.