Magazyn Design
Magazyn Design
Sztuka Luksusowa Do Noszenia

Animal Instinct

Sztuka Luksusowa Do Noszenia Nowojorski rzeźbiarz i jubiler Christophera Rossa, nadająca się do noszenia luksusowa kolekcja dzieł sztuki, Animal Instinct, to seria inspirowanych zwierzętami, limitowanych edycji, misternie wykonanych przez samego artystę z antycznego srebra, 24-karatowego złota i czeskiego szkła. Zręcznie zacierając granice między sztuką, biżuterią, haute couture i luksusowym designem, rzeźbione pasy tworzą wyjątkowe, prowokujące elementy, które przenoszą koncepcję sztuki zwierzęcej na ciało. Wzmacniające, przyciągające wzrok i oryginalne, ponadczasowe oświadczenia są eksploracją instynktu kobiecego zwierzęcia w rzeźbiarskiej formie.

Nazwa Projektu : Animal Instinct, Nazwisko projektanta : Christopher Ross, Imię klienta : Christopher Ross, LLC.

Animal Instinct Sztuka Luksusowa Do Noszenia

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.