Magazyn Design
Magazyn Design
Oświetlenie Rowerowe

Astra Stylish Bike Lamp

Oświetlenie Rowerowe Astra to stylowa lampa rowerowa z jednym ramieniem i rewolucyjnie zaprojektowanym, zintegrowanym korpusem z aluminium. Astra doskonale łączy twarde mocowanie i lekką obudowę w czysty i stylowy efekt. Jednostronne aluminiowe ramię jest nie tylko wytrzymałe, ale także pozwala Astrze unosić się na środku kierownicy, co zapewnia najszerszy zakres wiązki. Astra ma idealną linię odcięcia, wiązka nie będzie oślepiać osób po drugiej stronie jezdni. Astra daje motocyklowi parę błyszczących oczu rozjaśniających drogę.

Nazwa Projektu : Astra Stylish Bike Lamp, Nazwisko projektanta : Chou-Hang, Yang, Imię klienta : LEXDESIGN.

Astra Stylish Bike Lamp Oświetlenie Rowerowe

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.