Magazyn Design
Magazyn Design
Deska Do Prasowania

DAZZL360

Deska Do Prasowania Deska do prasowania nie była zmieniana od samego początku, choć dla wielu osób jest to trudne zadanie. Deska do prasowania Dazzl360 to innowacyjny nowy produkt, który na zawsze zmieni sposób prasowania. Obrotowa deska o 360 stopni ułatwia i przyspiesza prasowanie. Ten innowacyjny system prasowania obejmuje dodatkowo specjalny klips do spodni, deskę na szyję i rękaw, obracany o 360 stopni żelazko, wieszak na ubrania po żelazku, osiem poziomów regulacji i mechanizm blokady EZ do wygodnego składania i przechowywania.

Nazwa Projektu : DAZZL360, Nazwisko projektanta : Lee Kibeom, Imię klienta : DAZZL360.

DAZZL360 Deska Do Prasowania

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.