Magazyn Design
Magazyn Design
Transformacja Cyfrowa

Tigi

Transformacja Cyfrowa Jedna z najbardziej kultowych postaci w modzie fryzjerskiej ma zamiar zrobić odważny krok w cyfrową relewancję. Przebudową serii Professional dot com i Tigi Color Copyright zarządzano poprzez połączenie treści na zamówienie, stworzonych przez artystów, zaangażowanie współczesnych fotografów i jeszcze niewidzianych projektów cyfrowych. Drobne, ale ostre kontrasty między techniką a rzemiosłem. Wreszcie, prowadząc Tigi przez zdrowe podejście krok po kroku do prawdziwej cyfrowej transformacji od 0 do 100.

Nazwa Projektu : Tigi, Nazwisko projektanta : Fayssal Loussaief, Imię klienta : Unilever UK TIGI.

Tigi Transformacja Cyfrowa

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.