Magazyn Design
Magazyn Design
Promocja Wydarzeń

Typographic Posters

Promocja Wydarzeń Plakaty typograficzne to zbiór plakatów powstałych w 2013 i 2015 roku. Projekt ten polega na eksperymentalnym wykorzystaniu typografii poprzez użycie linii, wzorów i perspektywy izometrycznej, które generują wyjątkowe doświadczenie percepcyjne. Każdy z tych plakatów stanowi wyzwanie do komunikowania się wyłącznie czcionką. 1. Plakat z okazji 40-lecia Felixa Beltrana. 2. Plakat z okazji 25-lecia Instytutu Gestalt. 3. Plakat protestujący przeciwko zaginionym 43 studentom w Meksyku. 4. Plakat na konferencję projektową Passion & Design V. 5. Trzynaście dźwięków Juliana Carillo.

Nazwa Projektu : Typographic Posters, Nazwisko projektanta : Manuel Guerrero, Imię klienta : BlueTypo.

Typographic Posters Promocja Wydarzeń

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.