Magazyn Design
Magazyn Design
Głośniki Bezprzewodowe

FiPo

Głośniki Bezprzewodowe FiPo (w skrócie „Fire Power”) swoim przyciągającym wzrok wzornictwem odwołuje się do głębokiej penetracji dźwięku do komórek kostnych jako inspiracji projektowej. Celem jest wytworzenie wysokiej mocy i jakości dźwięku w kościach ciała i ich komórkach. Dzięki temu użytkownik może podłączyć głośnik do telefonu komórkowego, laptopa, tabletu i innych urządzeń przez Bluetooth. Kąt ustawienia głośnika został zaprojektowany z uwzględnieniem norm ergonomicznych. Ponadto głośnik można oddzielić od szklanej podstawy, co umożliwia jego ładowanie.

Nazwa Projektu : FiPo , Nazwisko projektanta : Nima Bavardi, Imię klienta : Nima Bvi Design.

FiPo  Głośniki Bezprzewodowe

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.