Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Biurowych

Ipek University Presidency

Projektowanie Wnętrz Biurowych Budynek o powierzchni 8500 m2 składa się z parteru i czterech pięter. Przestrzeń galerii jest więc okrągłą klatką schodową zakończoną drewnianą balustradą na parterze i zapewniającą ciągłość obu formalnych aspektów. Ta dynamiczna drewniana konstrukcja pojawiła się jako „spirala wiedzy” z podejściem koncepcyjnym. Jest to odczuwalne w przeważnie spiralnej drewnianej konstrukcji budynku. System sufitowy jest zaprojektowany jako latająca perforacja, przeciwna forma przeplatana drewnianą spiralą. System sufitowy podkreśla drewnianą spiralę.

Nazwa Projektu : Ipek University Presidency, Nazwisko projektanta : Craft312 Studio, Imię klienta : Craft312 studio.

Ipek University Presidency Projektowanie Wnętrz Biurowych

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.