Magazyn Design
Magazyn Design
Kamera Samochodowa

BlackVue DR650GW-2CH

Kamera Samochodowa BLackVue DR650GW-2CH to kamera samochodowa do monitoringu samochodowego o prostym, ale wyrafinowanym cylindrycznym kształcie. Montaż urządzenia jest łatwy, a dzięki obrotowi o 360 stopni można go łatwo regulować. Bliskość kamery samochodowej do przedniej szyby minimalizuje wibracje i odblaski oraz pozwala na jeszcze płynniejsze i stabilniejsze nagrywanie. Po dokładnych badaniach w celu znalezienia idealnego kształtu geometrycznego, który mógłby harmonijnie współgrać z cechami, do tego projektu wybrano cylindryczny kształt, który zapewniał zarówno stabilność, jak i regulację elementów.

Nazwa Projektu : BlackVue DR650GW-2CH, Nazwisko projektanta : Pittasoft Co., Ltd., Imię klienta : BlackVue.

BlackVue DR650GW-2CH Kamera Samochodowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.