Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Mieszkalny

DA AN H HOUSE

Dom Mieszkalny To spersonalizowana rezydencja oparta na użytkownikach. Otwarta przestrzeń wewnętrzna łączy salon, jadalnię i przestrzeń do nauki poprzez swobodny przepływ ruchu, a także zapewnia zieleń i światło z balkonu. Ekskluzywną bramę dla zwierzaka można znaleźć w pokoju każdego członka rodziny. Płaski i niezakłócony przepływ ruchu dzięki konstrukcji bez progu. Powyższy nacisk projektowy ma być zaprojektowany tak, aby odpowiadał nawykom użytkowników, ergonomicznemu i kreatywnemu połączeniu pomysłów.

Nazwa Projektu : DA AN H HOUSE, Nazwisko projektanta : Shu-Ching Tan, Imię klienta : HerZu Interior Design Ltd..

DA AN H HOUSE Dom Mieszkalny

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.