Magazyn Design
Magazyn Design
Ogród Przydomowy

Oasis

Ogród Przydomowy Ogród otaczający zabytkową willę w centrum miasta. Długa i wąska działka o różnicy wysokości 7m. Teren został podzielony na 3 poziomy. Najniższy ogród frontowy łączy wymagania konserwatora i nowoczesnego ogrodu. Poziom II: Ogród rekreacyjny z dwiema altanami - na dachu podziemnego basenu i garażu. Trzeci poziom: leśny ogród dziecięcy. Projekt miał na celu odwrócenie uwagi od zgiełku miasta i zwrócenie się ku naturze. Dlatego ogród ma kilka interesujących elementów wodnych, takich jak schody wodne i ściana wodna.

Nazwa Projektu : Oasis, Nazwisko projektanta : Agnieszka Hubeny-Zukowska, Imię klienta : Agnieszka Hubeny-Zukowska Pracownia Sztuki Ogrodowej.

Oasis Ogród Przydomowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.