Magazyn Design
Magazyn Design
Kampania Uświadamiająco-Reklamowa

O3JECT

Kampania Uświadamiająco-Reklamowa Ponieważ przestrzeń prywatna stanie się cennym zasobem w przyszłości, rosnąca potrzeba zdefiniowania i zaprojektowania tego pomieszczenia ma znaczenie w obecnych czasach. O3JECT jest zaangażowany w produkcję i reklamowanie przestrzeni odpornych na podsłuchy jako estetycznego przypomnienia o nieznanej przyszłości. Ręcznie robiona, zamknięta i przewodząca kostka, zbudowana zgodnie z zasadą klatki Faradaya, uosabia kultową materializację pozornie utopijnego pokoju reklamowanego poprzez kompleksowy projekt kampanii.

Nazwa Projektu : O3JECT, Nazwisko projektanta : Matthias Schneck, Imię klienta : O3JECT.

O3JECT Kampania Uświadamiająco-Reklamowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.