Magazyn Design
Magazyn Design
Sofa

Marilyn Two Seat

Sofa Zainspirowany niesamowitą Marilyn Monroe i jej małą białą sukienką. Jej elegancja lśni w całym rysunku stóp tej sofy, podkreślając specjalną technikę obicia, która symuluje ruch sukienki. Sofa Marilyn obiecuje, że w ten sposób wypełni Twój pokój elegancją, która wykracza poza interpretację form, i uchwyci cały urok i seksowność najbardziej kultowej divy wszechczasów.

Nazwa Projektu : Marilyn Two Seat, Nazwisko projektanta : Rafaela Luís, Imię klienta : Kalira Design.

Marilyn Two Seat Sofa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.