Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

Newmoon

Lampa Newmoon to lampa sufitowa wykonana z dmuchanego szkła, a małe lampki umieszczone są w otworach inspirowanych powierzchnią księżyca z jego tandetnymi dziurami, których celem jest wprowadzenie światła księżyca do atmosfery domu. Ten przyciągający wzrok szklany klosz z zakrzywionymi krawędziami otworu daje poczucie nowoczesności. Te dziury światła dzięki kątowi opasania świecą lepiej i szerzej. Performance i estetyczne piękno są ze sobą połączone, a także zapewniają emocjonalną więź między „Newmoon” a ludźmi.

Nazwa Projektu : Newmoon, Nazwisko projektanta : Nima Bavardi, Imię klienta : Nima Bvi Design.

Newmoon Lampa

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.