Magazyn Design
Magazyn Design
Puchar Oświetleniowy

Oriental landscape

Puchar Oświetleniowy Ilustracja krajobrazu na pucharze oświetlenia pochodzi z Soomook-sansuhwa, tradycyjnego koreańskiego malarstwa pejzażowego. Zinterpretowany jako iluminowana sztuka ceramiczna, krajobraz jest „rysowany” przez zróżnicowanie grubości ścianek filiżanki. Filiżanka Lighting Cup może służyć jako filiżanka do herbaty i zmienia się w ozdobne oświetlenie w połączeniu ze spodkiem z wbudowaną diodą LED. Światło jest włączane i wyłączane za pomocą czujnika dotykowego i jest zasilane akumulatorem, który obsługuje połączenie Micro-USB.

Nazwa Projektu : Oriental landscape, Nazwisko projektanta : Kim, Imię klienta : BO & BONG ceramic art studio.

Oriental landscape Puchar Oświetleniowy

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.