Magazyn Design
Magazyn Design
Zegarek

Slixy

Zegarek Zegarek został zaprojektowany tak, aby był minimalistyczny, a jednocześnie elegancki i szanował tradycję zegarków z prostymi wskazówkami, oznaczeniami i zaokrąglonym kształtem, jednocześnie przekraczając granice za pomocą koloru i sugestywnej nazwy marki. Zwrócono uwagę na materiały i właściwości, a także projekt, ponieważ klient końcowy chce tego wszystkiego - dobrego projektu, dobrej ceny i jakości materiałów. Zegarki składają się z szafirowego szkła, koperty ze stali nierdzewnej, mechanizmu kwarcowego szwajcarskiej firmy Ronda, wodoodporności do 50 m oraz kolorowego skórzanego paska do wykończenia.

Nazwa Projektu : Slixy, Nazwisko projektanta : Miroslav Stiburek, Imię klienta : SLIXY.

Slixy Zegarek

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.