Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

Lunipse

Lampa „Lunipse” to zestaw sufitowych lamp stołowych do jadalni, wykonanych ze szkła i owiniętej na nim ultra porysowanej stali, inspirowanej zjawiskiem zaćmienia Księżyca z powodu załamania światła słonecznego przez atmosferę ziemską w stożek cienia. Celem jest wprowadzenie światła księżyca i prezentacji jego zaćmienia do domowej atmosfery. Wydajność i estetyczne piękno są ze sobą połączone, a także tworzą emocjonalną więź pomiędzy „Lunipse” a użytkownikiem, szersze światło oraz lepsze rozproszenie i oświetlenie. Te atrakcyjne abażury ze stalową osłoną dają poczucie nowoczesności.

Nazwa Projektu : Lunipse, Nazwisko projektanta : Nima Bavardi, Imię klienta : Nima Bvi Design.

Lunipse Lampa

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.