Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Wystawy

AS & Palitra

Projekt Wystawy Głównym celem stoiska AS & PALITRA jest zaprezentowanie tapety produktów firmy jako elementu wystroju wnętrz na wystawie MosBuild 2016. Dominującym elementem koncepcji estetycznej stoiska jest pergola. Końce belek dachowych umieszczone na zewnątrz trybuny stwarzają iluzję przemiany wnętrza w zewnętrz. Przestrzeń stoiska zorganizowana przez łuki i belki, fragmenty ścian z tapetą i tworzą efekt otwartości.

Nazwa Projektu : AS & Palitra, Nazwisko projektanta : Viktor Bilak, Imię klienta : EXPOLEVEL.

AS & Palitra Projekt Wystawy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.