Magazyn Design
Magazyn Design
Wisiorek

Eternal Union

Wisiorek Odwieczna Unia Olgi Yatskaer, zawodowego historyka, która zdecydowała się na nową karierę projektanta biżuterii, wygląda na prostą, ale pełną znaczenia. Niektórzy znaleźliby w nim odrobinę celtyckiej biżuterii lub nawet węzeł Herakles. Kawałek przedstawia jeden nieskończony kształt, który wygląda jak dwa połączone ze sobą kształty. Efekt ten uzyskuje się poprzez wygrawerowane na kawałku linie przypominające siatkę. Innymi słowy - te dwie rzeczy są ze sobą związane jako jedna, a jedna jest połączeniem tych dwóch.

Nazwa Projektu : Eternal Union, Nazwisko projektanta : Olga Yatskaer, Imię klienta : Olga Yatskaer.

Eternal Union Wisiorek

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.