Magazyn Design
Magazyn Design
Zegarek Na Rękę

NBS-MK1

Zegarek Na Rękę NBS zaprojektowany z myślą o praktyczności i uprzemysłowionym wyglądzie, który zachwyci ciężkich użytkowników zegarków. NBS zawiera różne elementy przemysłowe, takie jak solidna obudowa, wyjmowane śruby, które przechodzą przez zegarek. Specjalne paski oraz metalowe sprzączki i szlufki wzmacniają męski wizerunek zegarka. Pokrętło balansu ruchu i działanie widelca wychwytującego można zobaczyć na tarczy, podkreślając ogólny obraz mechaniczny, który projektuje NBS.

Nazwa Projektu : NBS-MK1, Nazwisko projektanta : Wing Keung Wong, Imię klienta : DELTAt.

NBS-MK1 Zegarek Na Rękę

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.