Magazyn Design
Magazyn Design
Tożsamość Marki

SioZEN

Tożsamość Marki Siozen wprowadza nowy rewolucyjny system higieny wysokiego poziomu, który w wyjątkowy sposób przekształca powierzchnie kosmiczne, ręce i powietrze w potężny system ochrony przed zanieczyszczeniami mikrobiologicznymi / toksycznymi. Współczesne metody budowy świetnie nadają się do zapewnienia nam lepszej efektywności energetycznej i komfortu, ale ma to swoją cenę. Ciasniejsze i wolne od przeciągów budynki przyczyniają się do gromadzenia się niezliczonych zanieczyszczeń. Nawet jeśli system wentylacji budynku jest odpowiednio zaprojektowany i dobrze utrzymany, zanieczyszczenie pomieszczeń pozostaje poważnym problemem. Potrzebne są nowe podejścia.

Nazwa Projektu : SioZEN, Nazwisko projektanta : Shadi Al Hroub, Imię klienta : SioZEN.

SioZEN Tożsamość Marki

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.